VI Filialna Pielgrzymka Krucjaty Wyzwolenia Człowieka do Gietrzwałdu

To już po raz 6 w ostatnią sobotę sierpnia, filia pelplińska Ruchu Światło – Życie będzie pielgrzymować z wdzięcznością za Dzieło Krucjaty Wyzwolenia Człowieka do Niepokalanej, do Sanktuarium Matki Bożej w Gietrzwałdzie. To tutaj Maryja wzywała Naród Polski do trzeźwości i odmawiania Różańca Świętego.
 
Zatem zapraszamy Was w sobotę 25 sierpnia na VI Filialną Pielgrzymkę Krucjaty Wyzwolenia Człowieka do Gietrzwałdu. Rozpoczniemy o godz. 10:00 Drogą Krzyżową. Przy każdej ze stacji, prosimy o krótkie świadectwa, na temat:
– moje przeżywanie i doświadczenie wolności,
– jak Jezus działa poprzez moją osobę wśród ludzi do których jestem posłany,
– czy staram się być bezinteresownym darem z siebie dla innych ludzi,
– jak rozumiem wolność.
Po Drodze Krzyżowej polecimy intencje Krucjaty w różańcu w Sanktuarium. O godz. 13.00 uczestniczyć będziemy w Eucharystii. Kolejnym punktem programu będzie obiad (należy zgłosić zainteresowanych obiadem do par odpowiedzialnych w diecezji, koszt 20 zł od osoby). Następnie odbędzie się krótka konferencja i Agapa we wspólnocie.
 
W tym roku chęć udziału w pielgrzymce wyraziła grupa KWC z diecezji Łomżyńskiej i diecezji Włocławskiej. Czekamy na Ciebie! Niech nas nie zabraknie. Z pewnością pielgrzymka będzie uboższa jeśli Ciebie zabraknie.
 
Cześć Niepokalanej!
 
Danuta i Krzysztof Śramscy – filialna diakonia wyzwolenia.