Kontakty w diecezjach

Prosimy zgłaszać uaktualnienia na adres: infokwc@oaza.pl

LPDiecezjaOdpowiedzialni za diakonię wyzwoleniaAdres e-mail
1.białostockaDanuta i Grzegorz Drozdowscydanuta.drozdowska@umb.edu.pl grzegorzdrozdowski79@wp.pl
2.bielsko-żywieckaDorota Nowakdorota@interia.eu
3.bydgoskaWisława i Bogdan Szydłowscywisbog@wp.pl
4.częstochowskaKinga i Arkadiusz Borkowscyborkowskakinga@gmail.com
arkabork33@gmail.com
5.drohiczyńskaMaria i Sylwester Klimek
Ks. Michał Sawicki
mklimek100@wp.pl
xmichalsawicki@gmail.com
6.elbląska  
7.ełckaAnna i Mariusz Wróblewscykwc.diecezjaelcka@gmail.com
8.gdańskaIwona i Marcin Wittnermwittner@interia.pl
9.gliwickaDanuta i Teodor Niemiecdankaniemiec@interia.pl
10.gnieźnieńskaAgnieszka i Piotr Zaporowscykwc.gno@gmail.com
11.kaliskaGabriela i Andrzej Wardeńscygabriela.wardenska@gmail.com andrzej.wardenski@gmail.com
12.katowickaPaulina Hibnerpaulina.hibner@o2.pl
13.kielecka  
14.koszalińsko-kołobrzeskaIzabela i Piotr Borowiecborowiec.piotr72@gmail.com
15.krakowskaUrszula Cieślaanimatula@interia.pl
urszula.ciesla@wp.pl
16.legnickaIrena i Józef Giniowiecjozgin@wp.pl
17.lubelskaDominika i Tomasz Barczykbarszczyk@wp.pl
18.łomżyńskaBarbara i Mirosław Gołdys
Ks. Mateusz Rakusiewicz
ddw.lomza@gmail.com
basiagoldys@gmail.com mateuszrakusiewicz@gmail.com
19.łowicka  
20.łódzkaAneta i Wojciech Niźnikowscynizina5@poczta.onet
21.opolskaBeata i Grzegorz Tworek
Ks. Grzegorz Rencz
grzebeamk@poczta.onet.pl
22.pelplińskaGenowefa i Krzysztof Wieccygk.wieccy@wp.pl
23.płockaHanna i Henryk Kowalczykowie
Ks. Rafał Winnicki
hanakowalczyk@gmail.com
ks.r.winnicki@gmail.com
24.poznańskaAgata Roszak
Ks. Piotr Derda
kwc@poznan.oaza.pl
25.przemyskaw/z Jolanta i Krzysztof Bęben
Urszula i Zbigniew Broszko
jolantakrzysztofbeben@wp.pl urszulabroszko@gmail.com
26.radomska  
27.rzeszowskaAgnieszka i Wojciech Trojanowscy
Ks. Grzegorz Kot
wojciecht55-57@o2.pl
28.sandomierskaJerzy Łatka lub
Maria i Marian Franusowie
djkb@interia.pl
f.u.framar@gmail.com
29.siedleckaRoman i Krystyna Jastrzębscyroman.jastrzebski@wp.pl
30.sosnowiecka  
31.szczecińsko-kamieńska  
32.świdnickaIwona i Marek Kurowscykurowski.marek@gmail.com
33.tarnowskaKs. Tomasz Pyrchla
Ewa i Jerzy Szklarz
tpyrchla@tarnow.opoka.org.pl
jerzyszklarz@op.pl
34.toruńskaMaria i Andrzej Kowalik
Ks. Wacław Dokurno
andrzej.maria.kowalik@gmail.com
35.warmińskaMałgorzata i Jan Szczerbajan.szczerba@wp.pl
36.warszawskaks. Henryk Bartuszek,
Monika Kamieniec
ddwyzwolenia.waw@gmail.com monika_kamieniec@vp.pl
37.warszawsko-praskaWojciech Cieślakdiakoniawyzwolenia.wpraga@gmail.com
38.włocławska  
39.wrocławskaAndrzej Kuśartkus1@gmail.com
40.zamojsko-lubaczowskaMagdalena Karp
ks. Jerzy Frankiewicz
magkarp89@wp.pl
jerzy.frankiewicz@gmail.com
41.zielonogórsko-gorzowskaMariola i Mariusz Graczykmgraczyk@zbaszynek.pl