Powiadomienia

Multimedia

KWC w diecezji kaliskiej

Kalisz, parafia pw. św. Apostołów Piotra i Pawła, 8-go każdego miesiąca godz.18.00 modlitwa różańcowa, co miesiąc Eucharystia parafialna, spotkania formacyjne o godz. 19.15.

Róża różańcowa członków KWC - patron św. Maksymilian Kolbe.

Ostrów Wielkopolski, parafia pw. św. Pawła godz. 08.00 w I soboty miesiąca - modlitwa rożańcowa w intencji o trzeźwość w naszych rodzinach i w narodzie.

Parafia św.Antoniego - III czwartki M-ca godz. 17.15 - Adoracja Najświętszego Ssakramentu i modlitwa różańcowa. 18.00 - Eucharystia w intencji rodzin i Ojczyzny. Po Mszy św.wieczornej - spotkania formacyjne dla rejonu Ostrów Wlkp.

Byczyna, parafia pw. św. Trójcy I środy miesiąca - 17.00 - Eucharystia z udziałem członków KWC, 17.45 - różaniec w intencji członków KWC i osób uzależnionych z parafii

Wieruszów - parafia św.Stanisława Biskupa i Męczennika -
II niedziela miesiąca, godz.16.00 - Koronka do Bożego Miłosierdzia jako wynagrodzenie za grzechy pijaństwa i o trzeźwość w rodzinach, 16.30 - Eucharystia parafialna z udziałem członków KWC
 

22.06 - 24.06
VI Wałbrzyskie Warsztaty Wyzwolenia

Z radością zapraszamy wszystkich do udziału i rozpowszechniania poniższych informacji :) VI Wałbrzyskie Warsztaty Wyzwolenia Pod hasłem: NA DROGACH WOLNOŚCI Termin: 22-24 czerwca 2018 Poprowadzi: ks. Przemysław Budziński SAC Miejsce: Prywatne Gimnazjum i Liceum Sióstr Niepokalanek w Wałbrzychu plac Darowskiej 1.