Nie piję, bo kocham!

Nie piję, bo kocham!
 
Zbliża się 35 rocznica proklamowania Krucjaty Wyzwolenia Człowieka oraz radosny czas kanonizacji bł. Jana Pawła II – duchowego ojca Krucjaty. Te wydarzenia wzywają nas do uwielbienia i dziękczynienia za tak wielkie dary.
 
Chcemy  podjąć konkretną akcję NIE PIJĘ, BO KOCHAM, która na nowo rozpali płomień miłości członków KWC i zainspiruje do podejmowania nowych dzieł wyzwolenia w duchu Nowej Kultury oraz wychodzenia z Dziełem Niepokalanej daleko poza Ruch Światło-Życie.
 
Pierwszym etapem akcji jest zebranie świadectw członków KWC. Chcemy upowszechnić je zamieszczając m.in. w dziale ŚWIADECTWA KWC, tak byśmy mogli zobaczyć jak jest nas wielu i jak wspaniałe owoce w naszym życiu przyniosły czyny wolności. Dlatego zachęcamy wszystkich członków i kandydatów KWC do przygotowania świadectw według załączonego SZABLONU ŚWIADECTWA KWC.
 
Prosimy także o wypełnienie FORMULARZA WSPARCIA KWC. Zebrany materiał pozwoli nam przeanalizować potencjał tkwiący w naszym środowisku i zaplanować dalsze działania uwzględniając zaangażowanie chętnych osób. 
 

 

    Zapisz się do newslettera