Oaza Jedności Diakonii Wyzwolenia 2016

Oaza Jedności Diakonii Wyzwolenia 2016. Przypominamy o obowiązkowym spotkaniu odpowiedzialnych za Diecezjalne Diakonie Wyzwolenia ze wszystkich diecezji w Polsce.

Termin: 22-24 kwietnia 2016 r. w Częstochowie, ul. Dobrzyńska 112/114, cz.oaza.pl/dom/. Rozpoczynamy w piątek o 18:00. Kończymy w niedzielę o 14:00.

Jest to jedyne w ciągu roku ogólnopolskie spotkanie odpowiedzialnych KWC. Dlatego prosimy, by potraktować je bardzo poważnie. Liderów, którzy nie mogą przybyć osobiście prosimy o wydelegowanie innego przedstawiciela diakonii. Prosimy, żeby w miarę możliwości, wśród reprezentantów nie zabrakło również kogoś z młodego pokolenia.

Zgłaszamy się na kwc@oaza.pl do 17 kwietnia. Koszt: 140 zł – dorośli; 100 zł – młodzież.

Kluczowym zadaniem strategicznym Krucjaty Wyzwolenia Człowieka jest formowanie diakonii  (moderatorów, animatorów oraz innej diakonii). Zadanie to ma znaczenie podobne jak formowanie kadry oficerów i podoficerów armii. Czcigodny Sługa Boży F.Blachnicki

Drodzy Członkowie Diecezjalnych Diakonii Wyzwolenia.

W Naszej Oazie Jedności Diakonii Wyzwolenia weźmie udział wieloletni Członek KWC, Prelegent wielu sympozjów i prelekcji Dr hab. Krzysztof Wojcieszek. Jest on wykładowcą na wyższych uczelniach, autorem wielu programów profilaktycznych jak Noe, Debata, Korekta i innych. Prowadzi świetnie zajęcia umiejętnie wprowadzając uczestników spotkań do ich współtworzenia. Jestem szczęśliwy,że udało się Pana Krzysztofa namówić na nasze spotkanie, pomimo Jego licznych obowiązków. Niech Nas na tym spotkaniu nie zabraknie! Od lat uczestnicząc we wielu spotkaniach prowadzonych przez Niego przeżywałem zachwyt z powodu prowadzenia przez Niego spotkań aktywizujących ludzi i dających prosty, a zarazem przekonywujący przekaz spraw trudnych i niepopularnych. Jeśli tylko możesz bądź z Nami.

Pozdrawiam i zapraszam Cię osobiście.

ks. Wojciech Ignasiak

PS. Chcemy pogłębiać motywację i jakość przeżywania na każdy dzień bycia członkami KWC. Podejmować coraz profesjonalniej Diakonię Wyzwolenia wewnątrz i na zewnątrz Ruchu Światło-Życie, jeszcze bardziej emanować Tajemnicą Bożego Miłosierdzia. Bądź z Nami w Częstochowie.

Centralna Diakonia Wyzwolenia

ks. Wojciech Ignasiak

Stanisława Orzeł

Katarzyna Owczarek

ks. Mirosław Żak

ks. Robert Grohs

 

    Zapisz się do newslettera