34. Ogólnopolska Pielgrzymka KWC

W 2013 będziemy pielgrzymować na zakończenie Roku Wiary Gromadzimy się po to aby publicznie wyznając wiarę w Jezusa Chrystus który wyzwala i czyni człowieka prawdziwie wolnym. Ewangelia nadaje nowy sens życiu człowieka jest to tak niesamowite doświadczenie ze nie da się go pozostawić dla siebie, trzeba iść do innych i mówić o wielkich dziełach Boga żywym dowodem że jest to możliwe są wielkie zastępy ludzi wyzwolonych święci i błogosławieni.

Patrząc na przykład życia i wiary bł. Jana Pawła II głosiciela Ewangelii życia i wolności chcemy doświadczyć że to także nasza historia ze to także nasze życie. Jednocześnie chcemy podjąć posługę na rzecz świata i wzywać nad nim tak samo jak bł papież Bożego miłosierdzia.

Tylko miłosierny Bóg może wyzwolić człowieka z tego wszystkiego co odbiera mu godność osoby ludzkiej. Kościół wyznaje swoją wiarę w sposób publiczny w zgromadzeniu dlatego i my jesteśmy wezwani do licznego udziału w Pielgrzymce aby nasze wyznanie było czytelne i konkretne w oczach tego świata. Zapraszamy wszystkich członków kandydatów KWC, wszystkie środowiska dbające o wyzwolenie człowieka, a także wszystkich, którzy tej wolności pragną dla bliskich. Spotkajmy się by wyznać wiarę i dostąpić Bożego Miłosierdzia.
 
Program

Godz. 10.00 – Nabożeństwo Słowa z konferencją ks. Wojciecha Węgrzyniaka „Wierzę w Boga, który wyzwala” uczczenie relikwii Jana Pawła II, składanie deklaracji KWC.

Godz. 12.00 – Droga Krzyżowa do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia

Godz. 14.00 – przerwa

Godz. 15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego i Eucharystia

Po Mszy świętej w auli Jana Pawła II – Nawigacja w rodzinie (ok. 1,5 h)

Nawigacja w rodzinie to warsztaty dla małżonków, których celem jest pogłębienie więzi małżeńskiej.

Serdecznie zapraszamy!

Centralna Diakonia Wyzwolenia

 

    Zapisz się do newslettera