Skrzynka modlitewna

Jeżeli chcesz, by ktoś modlił się wraz z Tobą, to możesz przekazać nam podziękowania i prośby, również za wstawiennictwem Sługi Bożego ks. F. Blachnickiego. Zostaną one umieszczone na naszej stronie, abyśmy mogli wspierać Cię modlitwą.

Tu możesz wysłać intencje modlitewne: infokwc@oaza.pl

Intencje na bieżący miesiąc możesz znaleźć tutaj: Intencje modlitewne

Jeśli pragniesz służyć modlitwą w intencjach KWC, powiadom nas: infokwc@oaza.pl

Pochodnie Gedeona możesz znaleźć tutaj: Pochodnie Gedeona

To inicjatywa modlitewna która od kilkunastu lat co miesiąc zrzesza osoby ofiarujące modlitwę i dar cierpienia w intencjach KWC. Zapraszamy wiec wszystkich członków, kandydatów i sympatyków Krucjaty Wyzwolenia Człowieka do tej szczególnej modlitwy w intencjach trzeźwości. W każdym miesiącu zapalamy nowe pochodnie i wpisujemy listę nowych osób, całych wspólnot oraz inicjatyw w parafiach, które dołączają się do naszego grona.


Zachęcamy Kapłanów do sprawowania Mszy św. w tych intencjach. Prosimy o poinformowanie nas o tym: infokwc@oaza.pl


Modlitwa stanowi serce Krucjaty Wyzwolenia Człowieka. Jest pierwszym zobowiązaniem uczestników Krucjaty i świadectwem zaangażowanego bycia w niej. Jest wyrazem miłości do tych, którym chcemy pomagać, i często jedynym sposobem działania, gdy zawodzą wszelkie ludzkie środki.

Modlić się mogą wszyscy: indywidualnie, w rodzinie, we wspólnocie, na spotkaniach i czuwaniach Krucjaty, na pielgrzymkach; także chorzy, którzy nie mogą brać udziału w innych dziełach Krucjaty. Modlitwa w Krucjacie i jej skuteczność niejako wsparta jest postem, czyli abstynencją od alkoholu. 

Zapraszamy do wspólnego dziękczynienia Bogu za otrzymane łaski!

    Zapisz się do newslettera