Powiadomienia

Multimedia

Wałbrzyskie Warsztaty Wyzwolenia

Program WWW przewiduje weekendowy cykl rekolekcji Krucjaty Wyzwolenia Człowieka, składający się z konferencji, seminariów, warsztatów, mitingów otwartych, spotkań w małych grupach, nabożeństw, modlitw wstawienniczych i wspólnych posiłków.

Nasze działania zakładają przeciwdziałanie uzależnieniom społecznym i przywrócenie osób wykluczonych społecznie do prawidłowego funkcjonowania w rodzinie i społeczeństwie.
Naszym pragnieniem jest dotarcie do możliwie najszerszej liczby osób, kilkuset uczestników w tym dzieci, młodzieży i dorosłych. Warsztaty odbędą się w dniach 5-7 lipca 2013 w Szkole Podstawowej nr. 17 przy ulicy 1-go Maja 105, dzielnica Sobiecin w Wałbrzychu.

Wspólnie pragniemy ukazywać żywego Chrystusa.

Gorąco zapraszamy wszystkich chętnych i odpowiedzialnych za różne wspólnoty i stowarzyszenia do zaangażowania się w to dzieło. Spotkanie organizacyjne rozpocznie się w pierwszą sobotę miesiąca tj. 1-go czerwca br. o godz. 8.00 Mszą Świętą i adoracją Najświętszego Sakramentu w kościele pw. Św. Franciszka z Asyżu w Wałbrzychu przy ulicy Poznańskiej 7. Następnie około godz. 9.00 przejdziemy do salki na spotkanie i telekonferencję z o. Donatem ;)

Szczęść Boże!

Diakonia Wyzwolenia Ruchu Światło-Życie Diecezji Świdnickiej
Marek i Iwonka Kurowscy
tel. 74 843 45 37
e-mail: krucjata.swidnica@gmail.com
Strona internetowa: http://wyzwolenie.racerit.com
 

 

05.07 - 07.07

25.08 XI Diecezjalna Pielgrzymka KWC - Łubnice, Diecezja Kaliska

W imieniu Ks. Jarosława Dębińskiego i diakonii wyzwolenia zapraszam do wzięcia udziału w 11 Diecezjalnej Pielgrzymce KWC. Mogą brać w niej udział zarówno kandydaci oraz członkowie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka jak również jej sympatycy. Zaprośmy znajomych, przyjaciół nagłośnijmy w swoich parafiach - dajmy każdemu szansę by wziął udział.

25.08 VI Filialna Pielgrzymka Krucjaty Wyzwolenia Człowieka do Gietrzwałdu

To już po raz 6 w ostatnią sobotę sierpnia, filia pelplińska Ruchu Światło – Życie będzie pielgrzymować z wdzięcznością za Dzieło Krucjaty Wyzwolenia Człowieka do Niepokalanej. Zatem zapraszamy Was w sobotę 25 sierpnia br. na VI Filialną Pielgrzymkę Krucjaty Wyzwolenia Człowieka do Gietrzwałdu.