Spotkania modlitewne tarnowska Zapowiedzi/zaproszenia

Rekolekcje KWC w Dębicy

Rekolekcje Krucjaty Wyzwolenia Człowieka
w parafii św. Jadwigi w Dębicy
BUDOWAĆ TRZEŹWOŚĆ NA SKALE – NA CHRYSTUSIE

Rekolekcje Krucjaty Wyzwolenia Człowieka odbywać się będą w Parafii św. Jadwigi w Dębicy w dniach 14-16 marca 2022 r. /poniedziałek, wtorek, środa w godzinach popołudniowych od godz. 15.00. Rekolekcje poprowadzi ks. Janusz Miłkowski.


Do udziału w rekolekcjach zapraszamy członków KWC oraz tych, którzy pragną umocnić swoją wiarę, postawę trzeźwości i abstynencji. Zapraszamy osoby przeżywające problem uzależnienia od alkoholu, narkotyków, hazardu czy innych nałogów i zniewoleń oraz ich rodziny i bliskich, a także tych, którzy pragną włączyć się w dzieło Krucjaty.
Pragnienie uczestnictwa w rekolekcjach, prosimy niezwłocznie zgłosić w kancelarii parafialnej lub na poniedziałkowym spotkaniu Wspólnoty KWC, ze względów organizacyjnych oraz w celu otrzymania programu rekolekcji i uzyskania bliższych informacji.
Telefon do kontaktu: 14/6833445 lub 609 628 155. Również te rekolekcje będą transmitowane z kościoła na You Tubie. Link zamieszczony jest na stronie internetowej parafii św. Jadwigi w Dębicy.

Może cię zainteresować

    Nasza strona korzysta z plików cookies. Czytaj więcej
    Akceptuj